​Kylie Minogue zbulon se ka përdorur një dorë të rreme për të xhiruar videoklipin e këngës së re

Mediale Vip

​Kylie Minogue zbulon se ka përdorur një dorë të rreme për të xhiruar videoklipin e këngës së re

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 17:37
​Kylie Minogue

Ylli i popit Kylie Minogue ka një kulm në prapaskenat e videos së saj më të fundit muzikore duke na treguar një dorë false të kompletuar me llak thonjsh ngjyrë vjollce që ajo përdori si mbështetëse.

Në rast se po pyesni veten, kjo është e vërteta me Kylie. Ndoshta ishte po aq e rremë që është përdorur - në videon e kampit Kylie sulmon dorën e saj me thikë teksa luan një lojë me 'filetë me pesë gishta', ku duhet të godasësh mes gishtërinjve pa i goditur.

Në mbishkrimin e fotografisë, Kylie, 53 vjeçe, ka shkruar: "Flisni me dorën".

Image

Ajo është bashkuar me Jessie Ware për këngën Kiss Of Life.

Shumica e yjeve kapin anën e tyre më të mirë kur pozojnë për një selfie – por Gillian Anderson duket shumë e prirë për të treguar rrëmujën e bërë në fytyrën e saj gjatë xhirimeve të serialit të ri The Great.

Dhe në një foto tjetër ajo mbulohet plotësisht nën një shall të madh.

Fatmirësisht, lëndimi në dukje i tmerrshëm i Gillian-it ishte i gjithi për t'u kompensuar!

Aktorja, 53 -vjeçe, luan nënën e Katerinës së Madhe në serialin e mirënjohur të Hulu, të xhiruar në Hampton Court.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat