Çfarë ndodhi? Butrinti ndan foton nga spitali krah njeriut të dashur

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Butrinti ndan foton nga spitali krah njeriut të dashur

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 19:47
Butrinti

Këngëtari Butrint Imeri ka ndarë një foto nga spitali, ku siç duket është e shtruar nëna e tij. në një postim në Instastory Butrinti duket duke i mbajtur dorën nënës së tij.

Nuk dihet çfarë problem ka pasur nëna e këngëtarit, por ai i ka qëndruar pranë në këto momente të vështira.

Ndërkohë, pak kohë më parë Butrinti ka lajmëruar se gjatë dhjetorit do të lancojë një project të ri muzikor.

Ai e ka bërë të ditur lajmin në një postim në Instastory, ku edhe pyet fansat nëse duan që kënga të jetë një bashkëpunim apo solo.

“Dhjetorin po e bëjmë verë, kuku çka po vjen”, ka shkruar Butrinti.

Ndërkohë, Butrinti po korr vetëm suksese me këngën “Kuku” që arriti brenda ditës 500 mijë streams në Spotify.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat