Yll Limani për projektin e ri falenderon ishin e tij: Faleminderit ty që disa vite më frymëzove për këto këngë që i publikoj

Mediale Vip

Yll Limani për projektin e ri falenderon ishin e tij: Faleminderit ty që disa vite më frymëzove për këto këngë që i publikoj

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:00
Yll Limani

Yll Limani është njëri ndër këngëtarët shqiptarë që secilën këngë që e publikon e shëndronë në hitë.

Ai së fundi ka paralajmëruar për një projekt i cili pritet të publikohet me 5 dhjetor.

Ylli ka falenderuar familjen, shoqërinë, fansat por ajo e cila ka marrë vëmendje është falenderimi ndaj ish të dashurës së saj.

Ylli si duket e ka përjetuar pak rëndë ndarjen me të pasi sipas tij ai është frymëzuar nga ajo.

‘Ka kalu shumë kohë e sot nuk më dhemb kurgjo, po i përjetoj këto këngë si me ni për dhimtë të tjetërkujt’, ka shkruar Ylli.

Ai njeh shumë hite dhe nuk dihej burimi i gjithë atyre teksteve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat