Ku dhe si po festohet ditëlindja e Naim Abazit?

Mediale Vip

Ku dhe si po festohet ditëlindja e Naim Abazit?

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:01
Naim Abazi

Naim Abazi është këngëtar dhe autor këngësh mjaftë të njohura për publikin shqiptar.

Nëse dikur ishte 100 % këngëtar, sot Naim Abazi e kombinon në mënyrën më të mirë të mundshme muzikën dhe shoun.

Siç e dini, këngëtari prej vitesh është producent dhe prezantues i shou-programit “Odeon”, që ngërthen në vete muzikë, humor dhe të ftuar nga fusha të ndryshme.

Naimi, sot ka festuar një vit më shumë në jetën e tij, sigurisht i përmbushur dhe i lumtur për të arriturat në të gjjtha drejtimet.

Naim Abazi nuk ka zgjedhur si shumë të njohur të tjerë ti jep pompozitet ditëlindjes së tij në rrjete sociale.

Gjithsesi, gëzuar dhe urime për një prej njerëzve më origjinal të estrades dhe ekranit shqiptar.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat