Bota sillet, Bora dikur ishte “çift” me vëllain e Beatrixës

Mediale Vip

Bota sillet, Bora dikur ishte “çift” me vëllain e Beatrixës

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:20
Beatrix dhe Alban Ramosaj si dhe Bora Zemani

Afrimiteti i madh i Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, ka ngjallur diskutime të shumta në publik.

Reagimet për këtë raport mes dyshes kanë qenë të ashpra, derisa rrjeti ka shpërthyer me komente negative ndaj tyre.

E gjith kjo pasi Donaldi javë më parë shprehur hapur se e do ende Bora Zemanin, e cila edhe e surprizoi, derisa vetëm 10 ditë më parë i dërgoi edhe varësen e tij, si dhuratë për 3 vjetorin e njohjes së tyre.

Image

Por, duke qenë se tanimë ai ka shprehur pëlqim për Beatrixën, në internet po publikohen edhe komentet që Beatrix ia kishte bërë Borës për surprizën ndaj Donaldit.

Por, si njihen Bora dhe Beatrixa?

Në fakt, njohja e tyre ka ardhur pikërisht nga vëllai i Beatrixit, i cili ka pasur për partnere Bora Zemanin në spektaklin e vallëzimit “Dance With Me”, e që tani kanë një raport mjaft të mirë.

Image

Bora Zemani dhe Alban Ramosaj ishin njëri nga çiftet e këtij spektakli të vallëzimit ku morën pjesë 5 vite më parë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat