Justin Bieber ‘bëhet’ prift

Mediale Vip

Justin Bieber ‘bëhet’ prift

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 17:33
Justin Bieber

Balenciaga publikoi fushatën e re të reklamave të martën, ku sërish protagonist është Justin Bieber.

Si këngëtari, ashtu edhe shtëpia franceze e modës postuan të njëjtën foto në Instagram, me 27-vjeçarin Bieber që shkruante: “Është modë e dashur. @balenciaga.”

Për xhirimet e thjeshta dhe të zhveshura, Bieber pozoi me një xhaketë të gjatë deri në dysheme, si mantel, çizme të trasha me majë katrore dhe një litar që mbante një unazë çelësash.

Dhe fansat nuk mund të mos theksonin se princi i tyre i popit dukej më shumë si një prift i modës së lartë.

“Prifti Biebs?” njëri komentoi postimin e Bieber, ndërsa një tjetër shkroi: “Ika nga atmosfera e manastirit”.

“Nëse ju pëlqen pamja e re e Bieber për Balenciaga, a mund t’ju ftoj në kishë?” një person i tretë postoi në Twitter.

Në fillim të kësaj jave, Balenciaga fshiu të gjitha fotot në Instagram, me sa duket për të tërhequr vëmendjen ndaj fushatës së re. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat