Nuk ndalen: Donaldi dhe Beatrix shijojnë një puthje tjetër - bëjnë dasmë

Mediale Vip

Nuk ndalen: Donaldi dhe Beatrix shijojnë një puthje tjetër - bëjnë dasmë

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 21:51
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Dyshja siç duket kanë dashuri me njëri-tjetrin.

Kjo për faktin se ata shkëmbyen puthjen e dytë sonte brenda shtëpisë.

Në lojën nga “Vëllai i Madh” që të bëhet një dasmë e jugut në shtëpi, nusja dhe dhëndri u zgjodhën Beatrix dhe Donaldi.

Image
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Ndërkohë, të dy banorët kanë puthur sërish në buzë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat