Vesa Luma publikon foto me djalin krahë njëri tjetrit

Mediale Vip

Vesa Luma publikon foto me djalin krahë njëri tjetrit

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 21:54
Vesa Luma dhe djali i saj

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Këngët e saja padyshim se edhe pas kaq shumë vitesh dëgjohen edhe sot me shumë nostalgji.

Ndërkaq ajo së funmdi ka qëndruar më në hije sa i përket tregut muzikur duke iu përkushtuar kështu familjes së saj.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që ajo ka postuar me djalin e saj krahë njëri tjetrit.

Ata duken shumë të lumtur bashkë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat