Butrint Imeri publikon foto me nënën e tij në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

Mediale Vip

Butrint Imeri publikon foto me nënën e tij në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:27
Butrinti me nënën

Butrint Imeri është këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ndonëse u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re, Butrinti ishte gjithnjë tejet i pëlqyer në publik.

Së fundmi këngëtari ka bërë të ditur se e ka nënën e sëmurë.

Ai ka publikuar një foto nga spitali ku shihet e shtrirë nëna e tij në shtrat, ndërsa ai po i qëndron pranë.

Duket se nëna e tij tanimë e ka marrë veten pasi nga ajo qe shihet në foto, gjendja e saj shëndetësore shfaqet stabile.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat