Pas puthjeve me Beatrixin, Semi i hakmerret Donaldit

Mediale Vip

Pas puthjeve me Beatrixin, Semi i hakmerret Donaldit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 08:40
Semi dhe Donaldi

Mbrëmja e djeshme ku Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj shkëmbyen puthje pasionante u bë bujë në medie.

Për këtë kanë reaguar shumë fytyra të njohura të programit disa duke e kritikuar disa duke e përkrahur aktorin dhe këngëtaren.

Pas këtij veprimi Semi Jaupaj (shoqja e ngushtë e Bora Zemanit) ka vendosur ta largoj Donaldin nga rrjetet sociale, teksa ky i fundit jo.

Kujtojmë se, Semi dhe Donaldi kanë qenë shumë të lidhur me njëri-tjetrin gjatë kohës kur edhe këngëtarja ishte pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat