Nëna e Beatrix Ramosaj reagon pas kritikave ndaj këngëtares

Mediale Vip

Nëna e Beatrix Ramosaj reagon pas kritikave ndaj këngëtares

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 11:37
Beatrix Ramosaj

Teksa drama po vazhdon brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”, një reagim tërthorazi ka ardhur nga nëna e këngëtares, Antigona.

Ajo ka shpërndarë një reagim në Instagramin e saj në të cilin mes tjerash thuhet se “mjaft gjykuam sepse kështu nuk do të mbërrijmë askund”.

Publiku është i ndarë pas romancës së Beatrix me Donaldin.

Një pjesë e madhe po i kritikojnë të dy për shkak të asaj që po konsiderohet “tradhti” ndaj prezantueses Bora Zemani që pati një raport pezull me aktorin e humorit që hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” që nga fillimi i aventurës me datë 6 tetor.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat