Ish konkurrentja e Big Brother bën deklaratën e fortë për puthjen e Donaldit dhe Beatrixës

Mediale Vip

Ish konkurrentja e Big Brother bën deklaratën e fortë për puthjen e Donaldit dhe Beatrixës

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:45
Donaldi dhe Beatrix

Ish konkurrentja e Big Brother Neda e cila gjeti dashurinë brenda shtëpisë dhe sot vijojnë së bashku ka bërë një deklaratë të fortë për ngjarjet e fundit në shtëpinë vip.

Sipas saj, puthja mes Beatrix dhe Donaldit është nxitur nga presioni.

Madje ajo shton se ndodhi shumë shpejt dhe do të penalizohen.

Në rastin e saj ajo tregon se i janë dashur më shumë se dy muaj për të dhënë puthjen.

Sipas Nedës të gjithë personat që bëhen çift penalizohen në lojë dhe e njejta gjë mund ti ndodhë dhe Donaldit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat