Njihuni me çiftin e Big Brother Albania që i rezistuan ndarjes dhe kanë një fëmijë

Mediale Vip

Njihuni me çiftin e Big Brother Albania që i rezistuan ndarjes dhe kanë një fëmijë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:59
Neda dhe Orgeni

Kanë kaluar plot njëmbëdhjetë vite që prej nisjes së një nga edicioneve më të ndjekura, “Big Brother Albania”.

Për fat të keq shumë nga këto çifte të krijuara s’mundën ta kurorzojnë dashurinë e tyre për një kohë të gjatë, duke u ndarë brenda një kohe të shkurtër.

Ndërkohë që “emrin kampion” e mban çifti i njohur i “Big Brother 4” Neda dhe Ogreni, të cilët vazhdojnë ende së bashku dhe kanë edhe një fëmijë.

Ata kanë qenë një nga çiftet që u sulmuan shumë brenda shtëpisë e madje edhe për lidhjen e tyre, por ata arritën që t’u demonstronin të gjithëve të kundërtën.

Image

Ogreni dhe Neda ishin të vetmit që vazhduan lidhjen edhe jashtë shtëpisë së famshme dhe janë çifti me lidhjen më afatgjatë të këtij spektakli.

Ndërsa po përmendim të gjitha çiftet që u krijuan në Big Brother Albania, por që nuk arritën të përfundojnë bashk, kështu edhe duke i dhënë fund lidhjes së tyre, e ata janë:

Big Brother 1

Olsi dhe Noçja (Najada)

Ina dhe Poli

“Big Brother 2”

Arjoni dhe Anjeza

“Big Brother 3”

Rezarta dhe Jetmiri

Bertina dhe Erjoni

Seldi dhe Domenika

“Big Brother 4”

Marjeli dhe Mirjeta

Ervini dhe Ermela

Alma dhe Çimi

“Big Brother 5”

Ermali dhe Françeska

“Big Brother 6”

Anaidi dhe Joana

“Big Brother 7”

Xhuli dhe Arditi

“Big Brother 8”

Xhensila dhe Fatjoni

Veseli dhe Tea

Alba dhe Diedoni

“Big Brother 9”

Sidrita dhe Ervini

Damiano dhe Armela

Gerta dhe Denisi

Olsi dhe Fjorentina

Xheni dhe Bernardi

Dona dhe Musa

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat