Këngëtarja që bëhet sonte pjesë e “Big Brother Vip”

Mediale Vip

Këngëtarja që bëhet sonte pjesë e “Big Brother Vip”

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 15:14
Big Mama

Mbrëmjen e sotme pritet që në shtëpinë e “Big Brother Vip” të hyjë këngëtarja e njohur Big Mama.

Burime ekskluzive për ‘Who’ kanë konfirmuar se artistja do të nisë sot rrugëtimin brrenda shtëpisë më të komentuar të momentit.

Brenda “Big Brother Vip” ndodhen aktualisht artistë të ndryshëm edhe nga Kosova, mes tyre, Dj Pm, Dj Dagz dhe Valoni.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat