Pavarësisht se i “mori” Donaldin, ky gjest i Borës drejt Beatrixit është për tu duartrokitur

Mediale Vip

Pavarësisht se i “mori” Donaldin, ky gjest i Borës drejt Beatrixit është për tu duartrokitur

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 19:44
Beatrix Ramosaj, Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Moderatorja vazhdon të qëndrojë të heshtur.

Ndërkohë, Bora me gjithë çka po ndodh mes Beatrix dhe ish-partnerit të saj nuk po bën ndonjë reagim.

Përveç heshtjes së saj me fjalë, ajo po hesht edhe me veprime teksa një gjë është për tu vlerësuar.

Image
Bora po vazhdon ta ndjekë Ramosajn në Instagram

Bora po vazhdon ta ndjekë Beatrix Ramosaj ende në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat