Big Mama, banorja më e re e shtëpisë më të famshme në Shqipëri

Mediale Vip

Big Mama, banorja më e re e shtëpisë më të famshme në Shqipëri

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:44
Big Mama

Edhe një konkurrente e re është futur mbrëmjen e sotme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Ajo është këngëtarja e njohur Big Mama.

“Shikuesit kanë nevojë ta shohin Big Mamën, prandaj erdha”, tha ajo në klipin prezantues.

Big Mama po ashtu tregoi për një dëshirë të “çuditshme” që ka pasur për Vëllain e Madh.

“Kam shpreh dëshirë një palë doreza boksi”, tha ajo, duke shtuar se kushdo që do ia prish qefin, do i vë në përdorim.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat