Greta Koçi publikon projektin e ri

Mediale Vip

Greta Koçi publikon projektin e ri

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:19
Greta Koçi

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Greta Koçi ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Këngëtarja e mirënjohur ka publikuar këngën me titullin “S’po m’len nana”.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga Edlir Begolli, ndërsa për videoklipin u kujdes Max Production.

Projekti i ri i artistes nga Shqipëria tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj.

Kujtojmë që pak kohë më parë, Greta lansoi një potpuri muzikore me këngëtarin e mirënjohur, Afrim Muçiqin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat