Donaldi dhe Beatrix nuk i ndalin puthjet

Mediale Vip

Donaldi dhe Beatrix nuk i ndalin puthjet

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 12:04
Donaldi dhe Beatrix

Banorët e shtëpisë vazhdimisht po shihen të afruar.

Donaldi dhe Beatrix, sërisha kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Derisa, po qëndronin jashtë bashkë me banorët e tjerë, Donaldi i drejtohet Beatrix se nuk duhet të mërzitet për situatën.

Ajo i afrohet dhe kështu shijojnë edhe një tjetër puthje.

Shiko videon nga minuta e 2:17.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat