“Të kërkoj falje”, Antonela bisedon me Dj PM

Mediale Vip

“Të kërkoj falje”, Antonela bisedon me Dj PM

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 14:41
Antonela dhe DJ PM

Mbrëmjen e djeshme para se të shtriheshin për të fjetur dyshja kanë diskutuar në lidhje me një situatë ku Pm ishte ndjerë i ofenduar nga Antonela.

“Ti më the mbylle derën por në një mënyrë shumë agressive dhe nuk ishte fare normale se si e the”,-tha Pm.

“O Pm mos më bëj për të qeshur të lutem. I kam marr të gjithë me rradh duke i thënë të mbyllin derën,10 herë po sa herë kalonin e lenin hapur, ti kalove dhe e le hap.

Nëse e ke marr për keq të kërkoj falje”,-tha Antonela.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat