“Djali 30 vjeç bën lojra”

Mediale Vip

“Djali 30 vjeç bën lojra”

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 14:03
BIG Brother VIP Albania

Antonela duket se nuk do të ndalet së futuri “xixat” e saj mes banorëve.

Ajo ka deabtuar sërish me Pm duke i thënë se një djal si ai me mosh të madhe nuk mund të bëj vetëm lojra.

Djali 30 vjeç duke bërë lojra,unë nuk e di”,-tha Antonela.

“Monika është 52, Arjola 37 edhe luajnë lojra,kjo s’do të thotë asgjë”,-tha Pm.

Ti e bën këtë gjë 24 orë,bëhesh bajat.Ta tha dhe Einxhel që bëhesh bajat”,-tha Antonela.

“Respekt për ty se të dua shumë se je me të vërtëtë një femër karizmatike por ndonjëherë ja fut komplet kot”,-tha Pm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat