“Trondit” Vesa Smolica, publikon fotografi +18 duke e kapur gjoksin e zhveshur me duar...

Mediale Vip

“Trondit” Vesa Smolica, publikon fotografi +18 duke e kapur gjoksin e zhveshur me duar...

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 11:55
Vesa Smolica

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren nga Gjakova.

Vesa Smolica feston ditëlindjen e saj të 31-të, të cilën e festoi në një mënyrë të zjarrtë.

Për këtë ditëlindje ajo vendosi ti realizojë ca foto e video +18, duke u shfaq e zhveshur në pjesën e sipërme.

Ajo po ashtu vendosi një kurorë në kokë për ta krahasuar veten e saj me mbretëreshë.

Theksojmë se paraqitjet e tilla nuk janë të rralla nga Vesa, e cila shpesh është komentuar pikërisht për pozat “hot” në rrjetet sociale.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është ajo me titull “Njësoj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VESA SMOLICA (@smolicavesa)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat