Tha se i ka veç 70 euro pasi të dalë nga Big Brother, ku i mori Fifi paratë për Turqi?

Mediale Vip

Tha se i ka veç 70 euro pasi të dalë nga Big Brother, ku i mori Fifi paratë për Turqi?

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 21:15
Fifi

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së Big Brother VIP, Fifi gjatë gjithë kohës tha se në kuletë i ka lënë vetëm 70 euro.

Ajo fliste me banorët duke iu treguar se qiranë e banesës e kishte paguar për tre muaj, ndërkohë paratë për të paguar energjinë elektrike, ia kishte lënë vëllait të saj.

“Kur kam hy kam qenë zero asnjë cent, i kam lënë në kuletë 70 euro, asnjë cent tjetër. E pagova qeranë e shtëpisë për tre muaj dhe nuk e di sa do të rri”, i pati thënë Fifi, Arjolës.

Por çfarë bëri Fifi pasi doli vullnetarisht nga shtëpia e famshme në Shqipëri, me veç 70 euro?

Ajo vetëm pak ditë pas daljes, udhëtoi drejt Turqisë me shoqërinë, ndoshta për të qetësuar veten pak pas eksperiencës jo fort të mirë që pati brenda BB VIP. Dhe këtu shtrohet pyetja: Ku i mori paratë?

Fifi ende nuk ka mbajtur një koncert për të fituar, por mund të ketë pranuar një shumë goxha të mirë nga platformat muzikore si YouTube e Spotify, të cilat kanë ecur me klikime kur këngëtarja ishte brenda, gjë që nuk e përmendi asnjëherë brenda shtëpisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat