Takohen Romeo e Donaldi pas 60 ditësh

Mediale Vip

Takohen Romeo e Donaldi pas 60 ditësh

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 23:02
Takohen Romeo e Donaldi pas 60 ditësh

Romeo sot ka hyrë brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’.

Ata janë takuar pas plot 60 ditësh, sa Donaldi ka bërë aty brenda.

Romeo një javë më parë i kishte dërguar një letër.

Ndërsa sonte ata me lot në sy janë përqafuar. 

Image
Romeo e Donaldi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat