Adriana Matoshi lajmërohet në rrjete sociale pak orë pasi doli nga spitali

Mediale Vip

Adriana Matoshi lajmërohet në rrjete sociale pak orë pasi doli nga spitali

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 07:59
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e VV-së, Adriana Matoshi është liruar dje nga spitali, pasi pati një operim shkaku i tumorit në tru.

Adriana Matoshi duket se e ka marrë vetën pas largimit nga spitali.

Aktorja tashmë është më mirë dhe mbrëmë duket se është aktivizuar pak në rrjetet sociale.

E këtë e ka bërë për miken e saj, që ajo e konsideron si mike të ngushtë, Arjola Demirin e Big Brother VIP.

“Drita jeme dashnia jem e pakufi! T’du me shpirt ylli më i bukur”, ka shkruar ajo poshtë Arjolës.

Image
Arjola Demiri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat