Pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjete sociale për Arjola Demirin

Mediale Vip

Pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjete sociale për Arjola Demirin

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 10:56
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e VV-së, Adriana Matoshi është liruar të martën nga spitali pas një operacioni që kishte në kokë.

Ajo ka larguar tumorin, i cili i është rishfaqur pas nëntë vitesh.

Adriana Matoshi duket se e ka marrë vetën pas largimit nga spitali dhe tashmë ka filluar që prapë të jetë aktive në rrjetet social

Aktorja tashmë është më mirë dhe sot duket se është aktivizuar pak në rrjetet sociale.

Ajo ka komentuar në një fotografi të aktores, Arjola Demiri, e cila konsiderohet mikesha e saj e ngushtë, duke i dhënë përkrahje gjatë qëndrimit të saj në BIG Brother VIP.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat