Këngëtari shqiptar Donaldit: E meriton fitoren

Mediale Vip

Këngëtari shqiptar Donaldit: E meriton fitoren

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 11:02
Donald Veshaj

Gena ka ndarë një imazh bashkë me të dy binjakët.

Ndërkohë, Gena ka shkruar se Donaldi e meriton fitoren e “Big Brother”.

Derisa ka zgjedhur të postojë një fotografi bashkë me Donaldin dhe Romeon, ai ka përcjellur këtë mesazh për ndjekësit e tij në Instagram.

Kujtojmë se, mbrëmë të dy binjakët përcollën emocione të pafundme për publikun me takimin e tyre pas 60 ditësh.

Ndryshe, Romeo i dha mesazhe Donaldit por me çka kishin të bëjnë nuk u bë e ditur.

Image
Fotografia e publikuar nga Gena
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat