Anwar konfirmon ndarjen nga Dua Lipa?

Mediale Vip

Anwar konfirmon ndarjen nga Dua Lipa?

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:48
Anwar Hadid dhe Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka plot dy vite që shijoi lidhjen e saj të dashurisë me Anwar Hadid.

Dyshja gjatë kësaj kohe kanë qenë të komentuar për një krisje të marrëdhënies së tyre pasi ka disa javë që nuk janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundi, është vërejtur një detaj i cili bëri më shumë kurreshtar fansat pasi Anwar nuk e ndjek më Duan në rrjetet sociale.

Dua dhe Anwar Hadid nuk kanë reaguar ende ndaj këtyre lajmeve dhe neve na mbetet të presim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat