Vajza e Sabianit e indinjuar me një nga banoret e BBV

Mediale Vip

Vajza e Sabianit e indinjuar me një nga banoret e BBV

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:00
Sabiani dhe Kejsi Medini

Një nga debatet më të nxehta në shtëpinë e “Vëllait të Madh” është ai mes Sabianit edhe Einxhelit.

Padyshim që diçka e tillë nuk kishte si t’i shpëtonte vajzës së Sabianit, Kejsi Medinit, e cila ka reaguar nëpërmjet një postimi në “Instastory”.

Në orët e para të mëngjesit e shtrirë në krevat, Kesi shkruan:

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah sa po përmbahem mos të them diçka më tepër”.

Siç duket çdo ‘armik’ i Sabianit brenda shtëpisë është edhe i saj!

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat