8 dhjetori i bekuar i Inis Gjonit

Mediale Vip

8 dhjetori i bekuar i Inis Gjonit

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:04
Inis Gjoni

Në ndryshim nga shumë personazhe të njohura të showbiz-it shqiptar, Inis Gjoni nuk i ka hapur llogari në rrjete sociale së bijës, por as e ka mbajtur të fshehtë nga publiku.

Sa herë që Coco Antonel shfaqet në fotografitë dhe videot e saj, suksesi është i garantuar pasi ndjekësit e duan shumë princeshën e mami Inisit.

Ditën e sotme ajo feston 10-vjetorin e lindjes dhe me fjalët e ëmbla që vetëm një nënë mund t’i zgjedhë me aq delikatesë, Inisi ka ndarë emocionet e saj në atë që e konsideron si udhëtimin më të bukur të jetës, mëmësinë

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni)

“Falënderuese ndaj Lumturisë. Ndjenjë e madhe për nga pesha, por lehtësuese kur e ke në shpirt. Të jetosh çdo ditë me këtë ndjenjë është Bekim i madh. Ndaj fjala që tejkalon fjalën Lumturi është Coco-Antonel. Dhe 100 vite plot Bekim, Bekim që më fale më shumë se Lumturi”, shkruan ajo krah videos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat