Tristan Thompson tenton të heshtë nënën e fëmijës së tij të tretë

Mediale Vip

Tristan Thompson tenton të heshtë nënën e fëmijës së tij të tretë

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 16:14
Tristan Thompson

Tristan Thompson dyshohet se po përpiqet të heshtë gruan që thuhet se ka sjellë në jetë fëmijën e tij të tretë. Tristan përflitet se ka pasur një lidhje intime me trajneren personale Maralee Nichols dhe tashmë ajo ka lidnur edhe fëmijëne  tij, të cilin ai nuk ka dashur që ajo ta mbante.

Lojtari 30-vjeçar i NBA- i cili ka vajzën tre-vjeçare True me Khloe- tani dyshohet se ka paraqitur ‘një peticion urgjent’ në Harris County, Teksas, duke i kërkuar gjykatësit të lëshojë një urdhër në rastin kundër nënës së re, Maralee.

Rendi i ri ligjor do të thotë që të gjitha palët e përfshira – ai dhe Maralee, 31 vjeçe – janë të ndaluar të diskutojnë çdo detaj nga çështja ndërsa ajo vazhdon të shpaloset në gjykatë.

Në dokumentet ligjore të marra nga TMZ, Tristan ka pohuar se Maralee ka ‘kryer intervista’ dhe ‘nxjerr informacione personale’ rreth tij në mediat sociale në një përpjekje për të përhapur ‘gënjeshtra’ rreth situatës.

Ylli i basketbollit gjithashtu pretendoi se mesazhet e Snapchat që ai i kishte dërguar Maralee ishin ‘të sajuara’.

Është pohuar se Tristan gjithashtu dëshiron që një gjykatës të sigurojë që Maralee mund të dorëzojë një obligacion prej 30,000 dollarësh.Kjo është për t’u siguruar që ajo ka fondet e mjaftueshme nëse shkel urdhrin e konfidencialitetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat