Puthje të zjarrta, kush është aktori nga Kosova që e ‘dogji’ në shtrat me yllin francez

Mediale Vip

Puthje të zjarrta, kush është aktori nga Kosova që e ‘dogji’ në shtrat me yllin francez

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 19:18
Pamje nga videoja

Lolis Vuitton ka lancuar në treg parfumin më të ri “Spell on you”.

Produktit të brendit prestigjioz i ka paraprirë një kampanjë marketingu ku protagoniste është aktorja e njohur franceze Lea Seydoux.

Por, befasia në këtë klip është pjesëmarrja e aktorit nga Kosova, Genc Jakupi.

Dyshja shfaqen në skena të nxehta në reklamën e Louis Vuitton. Jakupi, njihet për rolet e tij në filmat “Drita”, “So far so good”, “Dreaming American”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat