Ish e dashura e Romeos përfundon në spital

Mediale Vip

Ish e dashura e Romeos përfundon në spital

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 09:14
Aleksia Peleshi dhe Romeo

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi, së fundmi ka postuar foto e shtrirë në spital, në InstaStory.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, në Big Brother VIP.

Kujtojmë se Romeo është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj.

Image
Aleksia Peleshi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat