Semi mori hak ndaj Donaldit, Romeo bën veprimin e papritur

Mediale Vip

Semi mori hak ndaj Donaldit, Romeo bën veprimin e papritur

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 20:42
Donald dhe Semi

Vëllai binjak i aktorit Donald Veshaj, Romeo, i cili është menaxheri i faqes së Instagramit të Donalidit ka vendosur ta fshijë nga lista e miqve Semin, e cila vetëm pak ditë më parë i hoqi follow-in Donaldit.

Semi Jaupaj reagoi keq pas puthjes së Donaldit me Beatrixin, por përsëri i uroi të jetë i lumtur me zgjedhjen e tij.

Romeo, pasi hyri në shtëpinë e BBV i dha mbështetje vëllait të tij dhe mesa duket ka filluar të marrë ‘hak’ me çdo person që i është kundërvënë Donaldin me zgjedhjen e tij për Trixën.

Image
Foto ilustrim

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat