Ka kaluar çdo pritshmëri! Vjen kthesa e madhe për “Big Brother Vip”, çfarë pritet të ndodhë me shoun më të ndjekur

Mediale Vip

Ka kaluar çdo pritshmëri! Vjen kthesa e madhe për “Big Brother Vip”, çfarë pritet të ndodhë me shoun më të ndjekur

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 16:11
Big Brother Vip

Rikthimi i “Big Brother VIP” në ekran, pas 4 vitesh pauzë si dhe edicioni i veçantë me personazhe VIP, ka bërë që ky format të kalojë pritshmëritë, sa i përket shikueshmërisë.

Zakonisht, qëndrimi i banorëve në shtëpi zgjat 100 ditë, por duket se këtë edicion, po shqyrtohet mundësia për zgjatjen e tij.

Burime për Prive, kanë konfirmuar se në tryezën e diskutimeve është edhe opsioni për të mos e përfunduar aventurën televizive në 16 janar, por disa javë më vonë.

Në fakt, ashtu si në ide, skenografi, edhe këtë herë, duket se po ndiqet shembulli i “Grande Fratello VIP”, që vitin e kaluar zgjati 3 muaj më shumë sesa ishte parashikuar.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat