Meriton Mjekiqi starton fuqishëm me emisionin e ri, i ftuari i parë ishte Ledri

Mediale Vip

Meriton Mjekiqi starton fuqishëm me emisionin e ri, i ftuari i parë ishte Ledri

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 08:29
Meriton Mjekiqi

Pas suksesit me Gjoni Black, Meriton Mjekiqi ka filluar fuqishëm me emisionin e tij të ri.

Mjekiqi emisionin e ka paralajmëruar javë më parë dhe ka startuar qysh mbrëmë.

I ftuari i tij i parë ishte Ledri Vula, dhe si duket të dy bashkë e kanë ‘çarë’

Emisoni mbanë titullin: Me Meriton Mjekiqin. Qysh mbrëmë kur edhe është publikuar emisioni i plotë në kanalin e Youtubes, për vetëm pak orë ka arritur të mbledhë afër 100 mijë klikime.

Meriton Mjekiqi ka pasur sukses të jashtëzakonshëm me Gjoni Black, arriti pati arritur të nxjerrë shumë talente.

Njëri nga artistët që bëri bujë është Don Xhoni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat