DJ Dagz: Nuk do të dilja me një vajzë që pozon nudo

Mediale Vip

DJ Dagz: Nuk do të dilja me një vajzë që pozon nudo

Më: 22 dhjetor 2021 Në ora: 23:58
DJ Dagz

Sonte si duket banorët kanë hyrë në një tjetër çasje të diskutimeve.

Tashmë i ka ardhur radha një tjetër diskutimi.

Dagz-i kësaj radhe ka diskutuar me disa nga banorët për vajzat që dalin nudo apo pozojnë nudo. Ai është shprehur se nëse Einxhel ka pozuar më herët por tash e tutje nuk pozon për Dagz-in është shumë okej.

Dagz-i këtë bisedë e bënte me Beatrixin dhe Sarën.

Gjatë mbrëmjes së sotme banorët kanë diskutuar tema pak më të thella sa i përket seksit.

Kujtojmë se ata edhe sonte do të kalojnë natën jashtë oborrit, pasi Beniada zgjodhi pushimin në Dubai dhe Maldive

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat