“Nuk po merrja dot frymë”, një makth e zgjon Sarën të përlotur

Mediale Vip

“Nuk po merrja dot frymë”, një makth e zgjon Sarën të përlotur

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 09:26
Sarah dhe Beniada

Sarah është zgjuar e përlotur nga gjumi i mbasdites.

Shkak është bërë një makth që ajo pat lidhur me familjarët e saj.

“Mu duk sikur isha në ashencor dhe u mbush me ujë. Unë nuk po merrja frymë dhe vetëm thërrisja mamin, babin dhe motrën. O zot sa jam trembur, ashencori tregonte vetëm numrin e shtëpisë së shoqes time por vetëm tek shtëpia ime nuk më çonte”,- tha ajo e përlotur.

Banorët prezent u përpoqën ta qetësonin dhe ta shpërqëndronin nga kjo situatë e vështirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat