Sarah del nga shtëpia, PM e pret me puthje e përqafime

Mediale Vip

Sarah del nga shtëpia, PM e pret me puthje e përqafime

Më: 4 janar 2022 Në ora: 23:17
Pamje nga videoja

Sarah ishte e eliminuara e radhës nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Mes emocionesh, ajo u nda nga banorët, ndërsa në studio e priste PM.

Blogerja tha se kjo ishte një eksperiencë shumë e bukur që e ka ndihmuar shumë dhe nuk pendohet për asgjë.

Ajo specifikoi se “nuk bëhet pishman për asnjë puthje”, duke iu referuar marrëdhënies që krijoi brenda shtëpisë me Dj PM.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat