Në nominim me Ilirin dhe Donaldin, Meridiani i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip

Mediale Vip

Në nominim me Ilirin dhe Donaldin, Meridiani i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip

Më: 7 janar 2022 Në ora: 22:43
Meridani

Meridani është i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai ishte në nominim me Ilirin dhe Donaldin.

Meridiani u fut më vonë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por rrugëtimi i tij nuk ka qenë shumë i gjatë. 

Ai ishte përballë dy figurave të forta, protagoniste të kësaj loje, ndërsa sot humbi mundësinë për të garuar për 100 mijë eurot.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat