Ilir, DJ Dagz dhe Einxhel të nominuarit për këtë javë në BBV

Mediale Vip

Ilir, DJ Dagz dhe Einxhel të nominuarit për këtë javë në BBV

Më: 7 janar 2022 Në ora: 23:53
Foto ilustrim

Të martën njëri nga tre banorët do ta lërë shtëpinë.

Si çdo prime edhe sonte banorët kanë zgjedhur personat brenda shtëpisë për ti çuar në nominim.

Ky ishte momenti më i vështirë për ta pasi që banorët e vjetër nuk kishin të drejtë të rinjtë kurse banorët e rinj të vjetrit po.

Donaldi si i preferuari i publikut duhej të vendoste të ndryshonte ose jo emrat e të nominuarëve.

Ai vendosi ta lërë kështu siç është duke lënë në nominim Ilirin, Dagzin dhe Einxhel.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat