A e përdori DJ Dagz puthjen me Einxhel, ja çka thotë Sarah?

Mediale Vip

A e përdori DJ Dagz puthjen me Einxhel, ja çka thotë Sarah?

Më: 9 janar 2022 Në ora: 14:13
Sarah

Sarah ka qenë e ftuara e radhës në Fan Club.

Pas përvojës 3 mujore në Top Channel Sara u eliminua me votat e publikut.

Ajo sot ka folur në detaje për momentet e përjetuara në BBV, po ashtu edhe me raportet me banorët tjerë.

Sara është pyetur edhe për lidhjen e Dagz me Einxhel ku ka dhënë mendimin e saj.

“Mbase e ka bërë për ta mbajtur më afër vetes meqë Dagz ishte në nominim, ditët e fundit i pashë shumë të afërt” u shpreh ndër të tjera Sarah.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat