Në Tiranë apo Prishtinë? Sarah tregon se ku do të jetojnë me PM-in

Mediale Vip

Në Tiranë apo Prishtinë? Sarah tregon se ku do të jetojnë me PM-in

Më: 9 janar 2022 Në ora: 14:55
Sarah dhe Dj PM

Sara sot ka qenë e ftuar në Fan Club.

Ish banorja e BBV ka treguar për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ajo në Fan CLub i është përgjigjur shumë pyetjeve të cilat iu kanë interesuar fansave.

Padyshim se nuk shpëtoi pa u pyetur as për lidhjen e saj me Pajtimin.

Kur Pm ishte i ftuar në Fan Club ai kishte shprehur kënaqësinë për të jetuar me Sarën në Prishtinë, kurse kjo e fundit ende nuk ka një përgjigje për këtë.

E pyetur se ku do të jetojnë në Tiranë apo në Prishtinë blogerja është përgjigjur se kjo varet se si do shkojë marrëdhënia e çiftit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat