“Biznesmeni nga Saranda më ofroi 5 mijë euro” / Piloti i BBV: Ishte mesazh për Donaldin, ja pse nuk pranova…

Mediale Vip

“Biznesmeni nga Saranda më ofroi 5 mijë euro” / Piloti i BBV: Ishte mesazh për Donaldin, ja pse nuk pranova…

Më: 11 janar 2022 Në ora: 09:04
BIG Brother VIP Albania

Ka qenë i ftuar ditën e sotme në emsionin 'Breaking' në Top News piloti i famshëm Arbër Xhaja, i cili ka bërë surprizën e Monikës, por edhe dhjetra mesazhe surprizë me parashutë për banorët e izoluar brenda shtëpisë së 'Vëllait të Madh'.

I ftuar në studio parashutisti Arbër Xhaja ka treguar një situatë ku i kanë ofruar 5 mijë euro vetëm për një mesazh dedikuar Donaldit. 

Mesazhi duhej të përmbante fotografinë e Bora Zemanit dhe varësen që Donaldi i dhuroi kësaj të fundit para se aktori i humorit të niste një romancë me Beatrix Ramosaj.

Sipas Xhajës, këtij të fundit i kanë dhuruar plot 5 mijë euro teksa vetë parashutisti e ka konsideruar këtë meszh të papërshtatshëm dhe e ka refuzuar.

“Deri dje banorët ishin të lumtur se i shkonte një parashutë që u çonte mesazhe të bukura, por jo tani sepse nga fansat mund të marrin mesazhe jo të mira.

Mua më kanë ofruar 5 mijë euro për të futur një mesazh.

Një biznesmen nga Saranda më tha: Më bëj një baner të madh me fotografinë e Borës dhe varësen e Donaldit.

I thash nuk e bëjë, dhe nusja që i bëritiste “jepi lekë, sa më shumë lekë”. Më kanë ofruar 5 mijë euro. I thashë që nuk është punë lekësh.”-  tha Arbër Xhaja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat