“Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura”/ Plas “lufta” në rrjetet sociale mes Meridian Ramçajt dhe Romeo Veshajt

Mediale Vip

“Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura”/ Plas “lufta” në rrjetet sociale mes Meridian Ramçajt dhe Romeo Veshajt

Më: 11 janar 2022 Në ora: 16:26
Bora, Donaldi, Meridiani, Romeo dhe Jonida

Ish-banori i Big Brother Vip, Meridian Ramçaj është konfliktuar virtualisht me vëllain binjak të Donald Veshajt, Romeon.

Ramçaj ka akuzuar dy vëllezërit vlonjatë se lidhen me femra të showbiz-it për të fituar më shumë famë, referuar faktit që Romeo Veshaj ishte në romancë me Jonida Maliqin, ndërsa Donald Veshaj me Bora Zemanin e më pas tradhtoi këtë të fundit me Beatrix Ramosajn.

“Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve… Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krah. Boll u kapët pas b*thëve të vajzave të njohura kur jeni ndarë! Se të gjithë iu njohin si Kunatët e shokëve Xhemal!”- ka shkruar Meridian Ramçaj drejtuar vëllezërve Veshaj.

Image
Storie e publikuar nga Meridiani në Instagram

Referuar një postimi të Romeo Veshajt, ku i drejtohet ish-banorit të Big Brother si një person pa burrëri, ai vazhdoi: “Je lodh shumë vlla me PR duke thënë që Meridiani ju ndau nga gratë, që ju kishin nda më parë! Shko gjuaj për ndonjë tjetër me lekë vlla se vetë e ke ndrit… Artistët e Shqipërisë këta.”

Replikat kanë vazhduar në distancë dhe aktori humorit ka reaguar ashpër ndaj Meridian Ramçajt.

Image
Storie e publikuar nga Meridiani në Instagram

“Nuk bëhet m*ti petull o Meridian Ramçaj. Me qenë se ky qoftja ka nevojë për pak emër të gjithë bëni hashtag #nukbëhetmutipetull dhe tag Meridian Ramcaj”, shkroi Romeo Veshaj.

Mirëpo inati mes tyre nuk mbaroi me kaq, pasi ish banori i BBV ka treguar se ka qenë vetë aktori që e ka telefonuar për tu takuar.

“Zogu më mori në telefon para dy orësh për garip a për ça… Takohemi tha… Ok e pranova me qytetari… Tani shoh këtë video! Vazhdo me shokët e tu vëlla dhe publikisht mos guxo t’i biesh më numrit tim. Këtu ndryshon qytetaria me provincialin dhe pjekuria me adoleshencë!”– është shprehur ai.

Image
Storie e publikuar nga Romeo në Instagram

E gjithë kjo ka nisur pas daljes së Meridianit nga “Big Brother VIP” i cili u nominua nga Donaldi dhe që mbas asaj nate opinionisti nuk i ka lënë thumbimet apo opinionet e njdekësve pa i treguar në rrjetet e tij sociale.

Image
Storie e publikuar nga Meridiani në Instagram
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat