Donaldi këndon i vetmuar në oborrin e shtëpisë, Fifi ka një kërkesë për të

Mediale Vip

Donaldi këndon i vetmuar në oborrin e shtëpisë, Fifi ka një kërkesë për të

Më: 14 janar 2022 Në ora: 19:38
Fifi dhe Donaldi

Fifi dhe Donaldi brenda shtëpisë së famshme krijuan një shoqëri të shëndoshë duke kaluar momente të bukura së bashku.

Kështu, këngëtarja i jep mbështetje nga jasht qdo herë e së fundi ka bërë edhe një tatuazh për aktorin i cili mbanë fjalën “Fyloqyl”.

Së fundi, ajo ka postuar një video ku Donaldi shihet të jetë duke qëndruar i vetmuar në oborrin e shtëpisë e duke kënduar.

Fifi ka kërkuar diqka nga konkurenti duke shkruar “Unë po lypi ti me u bo i fortë”.

Ndryshe, Veshaj është banori i preferuar i cili u zgjodh javën e shkuar si dhe një nga pretenduesit e fitorës së shpërblimit prej 100 mijë eurosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat