Sarah publikon mesazhin që e shoqëroi brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Mediale Vip

Sarah publikon mesazhin që e shoqëroi brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Më: 14 janar 2022 Në ora: 21:30
Sarah

Sarah Berisha ka zbuluar mesazhin që e ka shoqëruar gjatë qëndrimit të saj dy mujor në shtëpinë e Big Brother.

Ajo e ndau me ndjekësit letrën që motra e saj Ditea kishte shkruar për të.

Kujtojmë se Sarah doli para pak javësh duke u bashkuar më pas me Dj Pm, të dashurin me të cilin krijoi lidhje sa ishin brenda.

Ata po vazhdojnë të kalojnë kohë bashkë, madje PM qëndrimet në Tiranë i ka zgjatur goxha.

Image
Letra që motra e Sarës kishte shkruar për të

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat