Një tjetër bebe në familjen e Almeda Abazit

Mediale Vip

Një tjetër bebe në familjen e Almeda Abazit

Më: 16 janar 2022 Në ora: 07:05
Almeda Abazi me burrin dhe motrën e saj

Motra e Almeda Abazit, Ilda është shtatzënë për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo me një postim në Instagram ku duket barku i rrumbullakosur dhe me foton e dytë ka zbuluar se po pret një vajzë.

Ilda u martua në verën e vitit që shkoi në një ceremoni që mori vëmendje për luksin dhe gjithçka tjetër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilda Sipahi (@ildasipahi)

Nga publiku ajo njihet për vlogs dhe blogun e saj personal të fotove.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat