‘A i ndihmon shqiptarët Iliri?’, Eltioni habit me deklaratën e tij

Mediale Vip

‘A i ndihmon shqiptarët Iliri?’, Eltioni habit me deklaratën e tij

Më: 16 janar 2022 Në ora: 15:07
Eltioni

Pas eliminimit të së premtes Eltioni i ftuar në Fan Club ka folur për Ilirin.

Ai ka folur nëse Iliri ka ndihmuar shqiptarët apo jo.

Sipas Eltioni, Iliri është ndër shqiptarët që nuk ndihmonë shqiptarët.

Gjithashtu ai ka thënë një deklaratë goxha të fortë për Ilirin.

Ai sqaroi se në bazë të analizës së tij ndaj Ilirit, ai ka inatë profesionistët, dhe të vetmit persona që ai ka ndihmuar janë nxënësit e tij në kursë.

Eltioni dhe Iliri kanë pasur debate të forta bashkë, dhe ky i fundit ishte shprehur se po e përdorë për t’i prishur imazhin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat