Fifi flet për raportin me Granitin

Mediale Vip

Fifi flet për raportin me Granitin

Më: 16 janar 2022 Në ora: 15:15
Fifi dhe Graniti

Ditën e sotme, këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka qenë e ftuar në “Fun Club”, emision ky që i dedikohet Big Brother VIP.

Fifi ka folur për zhgënjimet nga banorët, friken e tyre dhe për marrëdhënien me ish-futbollistin, Granit Cana.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, në media u përfol se ka lindur diçka mes tyre dhe dëshironin të mbanin të fshehtë. 

Por, që këngëtarja u dha fund të gjitha këtyre thashethemeve.

“E kam takuar shumë herë. Jemi miq të mirë dhe më vjen shumë mirë që e kan takuar. Jemi tipa shumë të kundërt dhe nëse do lidheshim nuk do funksiononte. Më mirë që ndodhi siç ndodhi.”- tha Fifi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat