Unikkatil publikon një fotografi për 23 vjetorin e masakrës së Reçakut

Mediale Vip

Unikkatil publikon një fotografi për 23 vjetorin e masakrës së Reçakut

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:57
Unikkatil

Ndër masakrat më të rënda në Kosovë të kryera nga forcat serbe është masakra e 15 janarit në Reçak.

Lidhur me këtë një reagim në rrjete sociale e ka bërë edhe reperi Unikkatil, i cili prej vitesh është i distancuar nga muzika e po ashtu edhe nga rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një fotografi në InstaStory duke përkujtuar këtë e gjithashtu edhe duke bërë lavdi për të gjithë ata që flijuan jetën për liri.

“Lavdi. 23 vjet prej Masakrës së Reçakut”, thuhet në postim të reperit.

Image
Foto
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat